Menu
Váš košík

news - Levné Dětský fotbalový dres FC Bayern Mnichov RSS Feed

11 Sep Ve věku 31 let se fanoušci těší, až Kane získá vlastní mistrovskou trofej
0 11
Harry Kane, bývalý nejlepší střelec Tottenhamu Hotspur, nyní hraje za Bayern Mnichov v Bundeslize a opět se stal hlavním útočníkem Bayernu Mnichov. K..
17 Jul Španělsko dominuje evropskému poháru, kdy se Harrymu Kaneovi splní sen o vítězství v šampionátu
0 51
Evropský pohár 2024 v Německu skončil vítězstvím červeného španělského národního týmu. Tento rudý Levné Dětský fotbalový dres Španělsko ME 2024 se p..
11 May Kdy bez mistrovského prokletí přijde Kaneův mistrovský moment?
0 77
Harry Kane, tento superútočník z Anglie, během svých 12 sezón v Tottenhamu získal pro svůj tým nespočet vítězství a ocenění. Navzdory tomu nikdy mist..
20 Apr Nejlepší tři z Bundesligy společně vytvářejí slávu a soutěží o evropský šampionát
0 84
Bundesliga byla po 29 letech opět svědkem vzestupu tří mocných týmů, konkrétně Dortmundu, Bayernu Mnichov a Bayeru Leverkusen. Poté, co tyto tři týmy..
09 Mar Čtvrtfinále Ligy mistrů UEFA, postupují o čtyři místa, fotbalový svátek se stává populárnějším
0 98
Jak se druhý zápas čtvrtfinále Ligy mistrů dostává do poloviny, na fotbalové scéně se postupně vynořují silní hráči a vášnivé soutěžení rozproudí fan..